+48 723 568 558 Postępu 26a, 05-500 Nowa Wola, Polska info@avahouse.pl

Stanisław

Polecam współpracę z firmą Ava House, domek letniskowy postawiony w umowionym terminie. Kontakt z wykonawcą wzorowy. Przeróbka projektu pod własne zapotrzebowanie również nie była problemem. Stolarka drewniana jak i cała konstrukcja na bardzo wysokim poziomie wykonania. Ekipa sprawnie postawiła nasz domek w kilka dni, pracując od rana do wieczora z wielkim zaangażowaniem i dbałością o każdy detal. Ludzie z okolicy często przychodzą pod naszą posesję oglądając nasz domek, komentują go bardzo pozytywnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy i z czystym sumieniem polecamy firmę Ava House.

Stanisław
Rafał

Rafał

Serdecznie polecam. Przede wszystkim chciałam podziękować za zaangażowanie, pełen profesjonalizm oraz serdeczność do klienta.Podczas rozmowy czuje się ogromną empatię.Miałam odczucie że każde sugestie z mojej strony są wysłuchane i …

Aleksander

Jeśli szukasz profesjonalisty to polecam Pana Romana. Bo trudno dziś o dobrego specjalistę. Co zyskujesz z AVAhouse: zaufanie, kreatywność, cenę adekwatną do jakości oraz efekt którego pozazdrości Ci konkurencja. Polecam!

Aleksander
Aleks

Aleks

Świetne domki. Od procesu zamówienia, po customizację domku aż do montażu modułów na działce, wszystko było profesjonalnie przeprowadzone przez firmę AVAhouse. Polecam, młoda firma ale widać zaangażowanie oraz profesjonalne podejście do klienta. Śmiało mogę polecić firmę .

Tomasz

Firma naprawdę godna polecenia;) Praca wykonana na najwyższym poziomie, chlopaki bardzo zwinni i dbający o każdy detal ;) 100% zadowolenia;)

Damian

Damian

Polecam firmę Avahouse. Domek wykonany solidnie, zgodnie z umową i na czas. Wygląda pięknie. Świetny kontakt ze sprzedawcą i ekipą montażową. Cały proces od zamawiania, przez montaż aż po odbiór zdecydowanie na 5.

Henryk

Bardzo jestem zadowolony Avahause Warszawa a szczególnie Pani Magda która mi pomogła w zamówieniu domku, bardzo jestem zadowolony z chłopaków z Białorusi które stawiali mi domek Pan Stanisław a także Pan Walerii a także chcę podziękować bardzo menedżer Romanu Homicz! Wszystko zrobione precyzyjne chłopaki poradzili nawet że złą pogodę w Sopocie przez 3 dni lalo jak z wiadro ale mocnych bialorusinkich chłopakom nie przeszkadzało brzydka pogoda! Super domek i w super cenie polecam jak najbardziej tą firmą!

Hanna

Hanna